LED Filament žárovka čirá Candle Flame CF35 4W/230V/E14/2700K/480Lm/360°
LED řešení ve tvaru svíčkové žárovky (plamínku), které nahrazuje 40W žárovku s paticí E14.
- Barva světla 2700K (žárovková žlutá - Home Light)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Index podání barev CRI > 80
- Provozní napětí 220V-240V
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 360°
- Energetická třída E
- Nelze stmívat
- Průměr 35mm
- Délka 115mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro hotely, bary, výstavní stánky, lustry apod.
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055089765 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 115mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 40W |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E14 |
| ? Provedení baňky: | Čirá |
| ? Průměr: | 35mm |
| ? Příkon: | 4W |
| ? Světelný tok: | 480lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| Tvar žárovky: | Svíčková žárovka (plamínek) |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Bez ohledu na to, kam jej umístíte, toto krásné a elegantní stropní svítidlo...
Bez ohledu na to, kam jej umístíte, toto krásné a elegantní stropní svítidlo...
Retro nástěnné přisazené kovové svítidlo FABERGE, barva zelená zlatá a čiré...
TEODORO koupelnové nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál kov a sklo,...
TEODORO koupelnové stropní svítidlo, styl moderní, materiál kov a sklo, barva...
TEODORO koupelnové nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál kov a sklo,...
TEODORO koupelnové stropní svítidlo, styl moderní, materiál kov a sklo, barva...
Retro kovová závěsná stropní lucerna ve tvaru petrolojové lampy ENNAI barva...
INDIANA stropní bodové svítidlo, styl industriální, materiál kov, barva...
INDIANA závěsné svítidlo, styl industriální, materiál kov, barva černá,...
Bez ohledu na to, kam jej umístíte, toto krásné a elegantní stropní svítidlo...
Koupelnové stropní přisazené svítidlo Niagara se 3 žárovkami bude dominantním...
Podobné produkty
LED Filament žárovka, matná skleněná baňka ve tvaru svíčky C37 (Candle) s...
