LED Filament žárovka Candle Flame Amber CF35 4W/230V/E14/2700K/500Lm/360°/Step Dim
Stmívatelná retro LED Amber žárovka ve tvaru plamínku, která nahrazuje 50W žárovku s paticí E14.
LED řešení ve tvaru svíčkové žárovky (plamínku), které nahrazuje 50W žárovku s paticí E14.
- Stmívání pomocí klasického vypínače ve 3 krocích (viz. obrázek) 100% - 50% - 15%
- Barva světla 2700K (žárovková žlutá - Home Light)
- Vysoký počet spínacích cyklů a rychlý start
- Zlatě tónovaná skleněná baňka
- Index podání barev CRI > 80
- Provozní napětí 220V-240V
- Životnost 30 000 hodin
- Rozložení světla 360°
- Energetická třída E
- Stmívatelná
- Průměr 35mm
- Délka 115mm
Venkovní použití pouze ve vhodných svítidlech.
Doporučené použití pro hotely, bary, výstavní stánky, lustry apod.
| Kategorie: | LED žárovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055090525 |
| ? Barva světla: | Žárovková žlutá |
| ? Délka: | 115mm |
| ? Ekvivalentní náhrada: | 50W |
| ? Možnost stmívat: | Ano - Pomocí vypínače |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Patice: | E14 |
| ? Provedení baňky: | Amber (tónovaná zlatá) |
| ? Průměr: | 35mm |
| ? Příkon: | 4W |
| ? Světelný tok: | 500lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2700K |
| Tvar žárovky: | Svíčková žárovka (plamínek) |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
