SMD LED Reflektor AR111 13W/G53/12V/6000K/1050Lm/45°/A+
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Nizkonapěťový SMD LED reflektor AR111 přináší kvalitní LED osvětlení jako náhradu za 75W Halogen AR111 s paticí G53.
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodej skončil
Možnosti doručení
Kód: AR11113SWW
Doprodej
  • Provedení v barvě světla 6000K (Day Light - denní modrá)
  • Ekologické provedení bez rtuti a olova
  • Index podání barev CRI > 80
  • Dlouhá životnost 30 000 hodin
  • Provozní napětí 12V AC/DC
  • Rychlý start < 0,5s
  • Vyzařovací úhel 45°
  • Energetická třída A+
  • Nelze stmívat
  • Délka 65mm
  • Průměr 111mm
Kategorie: LED reflektory
EAN: 5208055003082
? Barva světla: Teplá bílá
? Délka: 65mm
? Ekvivalentní náhrada: 75W
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 12V
? Patice: G53
? Provedení baňky: Plastový reflektor
? Průměr: 111mm
? Příkon: 13W