Double COB LED Reflektor AR111 G53/12V AC/15W/2700K/900Lm/40°/Dim + Driver 12V
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Stmívatelný nizkonapěťový COB LED reflektor AR111 přináší kvalitní LED osvětlení jako náhradu za 75W Halogen AR111 s paticí G53.
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: AR111-15WWDIM40
  • Provedení v barvě světla 2700K (Home Light - žárovková žlutá)
  • Ekologické provedení bez rtuti a olova
  • Index podání barev CRI > 90
  • Dlouhá životnost 30 000 hodin
  • Provozní napětí 12V AC
  • Rychlý start < 0,5s
  • Vyzařovací úhel 40°
  • Energetická třída G
  • Délka 63mm
  • Průměr 111mm
Napájecí zdroj o rozměrech 110 x 40 x 23mm je součástí dodávky (viz. obrázek).
Vstupní napětí 220-240V/50Hz, výstupní napětí 12V AC.
Kategorie: LED reflektory
EAN: 5208055017171
? Barva světla: Žárovková žlutá
? Délka: 63mm
? Ekvivalentní náhrada: 75W
? Možnost stmívat: Ano
? Napětí: 12V
? Patice: G53
? Provedení baňky: Plastový reflektor
? Průměr: 111mm
? Příkon: 15W