Závěsné svítidlo Sylcone Pendant Black max. 25W/E27/220V/IP20
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Dostupnost Skladem do vyprodání (8 ks)
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: 0043370
Obrázek_(1)
Akce Doprodej
  • K dostání ve 4 různých provedeních s paticí E27
  • Viditelná pouze baňka žárovky a kov
  • Délka kabelu: 1450mm
  • Max. výkon klasické žárovky: 25W
  • Max. výkon LED žárovky: 25W
  • Rozměry krytu: 74 x 60mm (viz obrázek)
  • Provedení v černé barvě
  • Světelný zdroj není součástí balení (můžete si vybrat z naší nabídky e-shopu)
Kategorie: Závěsná svítidla
EAN: 5410288433707
? Barva: Černá
? Barva světla: Podle použitého zdroje
? Energetická třída: Podle zdroje A až G
? Materiál stínítka: Bez stínítka
? Materiál tělesa: Kov
? Možnost stmívat: Podle použitého zdroje
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojů: 1
? Příkon: 25W