NEVIRA LED závěsné svítidlo 72402
NEVIRA LED závěsné svítidlo, styl moderní, materiál kov a silikon, barva kartáčovaná kávově hnědá a bílá, možnost stmívání, příkon 36W, barva světla CCT - variabilní (3000-6500 K), svítivost 2520 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, dálkové ovládání, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice)...
Rábalux Nevira moderní LED závěsné osvětlení se svým elegantním a lehkým designem vytváří stylovou atmosféru ve vašem domově. Kartáčované kovové tělo v kávově hnědé barvě doplňuje čistý, kruhový tvar a bílý silikonový kryt, který poskytuje rovnoměrné a příjemné osvětlení v místnosti. Integrovaná LED technologie nabízí energeticky úsporný a spolehlivý provoz, přičemž díky regulovatelné intenzitě světla a nastavitelné teplotě barev můžete vždy přizpůsobit osvětlení aktuální náladě; oba parametry lze upravit pomocí nástěnného spínače i dálkového ovládání. Funkce paměti uchovává poslední nastavení, takže lampa vždy funguje podle vašich potřeb. S čistým a moderním designem je toto LED závěsné osvětlení ideální volbou do jídelny, obývacího pokoje nebo ložnice.
- Rabalux 72402 LED závěsné svítidlo NEVIRA, dálkové ovládání, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - závěsná svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 2520 lumenů
- Teplota barvy světla 3000-6500 K (variabilní)
- Příkon LED světelného zdroje 36 W
- Spotřeba energie 36 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva kartáčovaná kávově hnědá
- Materiál stínítka silikon, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Svítidlo je stmívatelné, ovladatelné s dálkovým ovladačem
- Změna teploty barvy světla CCT (variabilní) 3000-6500 K
- Funkce paměti - pamatuje si poslední nastavení po vypnutí
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 1,15 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595724023 |
| ? Barva: | Bílá, Hnědá |
| ? Barva světla: | CCT (variabilní) |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Silikon |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 36W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 2520lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | CCT (variabilní) |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Závěsné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
