LED závěsné svítidlo OFIS 11W/230V/3000K/1180Lm/IP20, černé
Černé kovové LED stropní závěsné svítidlo OFIS, zabudovaný 11W LED světelný zdroj, barva světla teplá bílá, IP20.
Černé kovové stropní závěsné svítidlo OFIS, zabudovaný 11W LED světelný zdroj, barva světla teplá bílá, IP20.
- Tubulární konstrukce svítidla z kovu s matnou černou povrchovou úpravou
- Zabudovaný LED světelný zdroj o výkonu 11W a svítivostí 1180lm (svítí jako 90W žárovka)
- Barva světla 3000K (teplá bílá - Warm White)
- Vysoký index podaní barev CRI = 80
- Jen pro vnitřní použití - stupeň krytí IP20
- Provozní napětí 220-240V/50Hz
- PVC černý přívodní napájecí kabel
- Elektrická ochrana třída III
- Barva tělesa černá
- Rozměry viz. obrázky
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5208055071395 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 11W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1180lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Závěsné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 140° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
