COBRIA LED závěsné svítidlo 72404
COBRIA LED závěsné svítidlo, styl moderní, materiál kov a silikon, barva zlatá a bílá, příkon 20W, barva světla teplá bílá (3000 K), svítivost 1600 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice)...
Moderní LED závěsné svítidlo Rábalux Cobria se svou působivou vlnitou linií okamžitě stane středobodem každého interiéru. Zlaté kovové tělo a bílý silikonový kryt dodávají svítidlu elegantní, lehký vzhled, zatímco poskytují rovnoměrné, příjemné teplé bílé světlo vhodné pro osvětlení jídelního stolu, obývacího pokoje nebo kuchyňského ostrůvku. Integrovaná LED technologie je skryta v štíhlém tvaru, což zajišťuje pohodlné každodenní používání, a nenápadné závěsy vytvářejí efekt vznášení. Tento jedinečný, přesto čistý design se hodí jak do minimalistických, tak moderních domácností a nabízí stylovou alternativu k tradičním stropním lampám, se silným vizuálním charakterem a harmonickým světelným zážitkem.
- Rabalux 72404 LED závěsné svítidlo COBRIA, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - závěsná svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, kuchyně, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1600 lumenů
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 20 W
- Spotřeba energie 20 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva zlatá
- Materiál stínítka silikon, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 0,6 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Závěsná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595724047 |
| ? Barva: | Bílá, Zlatá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Silikon |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 20W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Ostatní |
| ? Typ tělesa: | Závěsné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
