LED solární reflektor Norel 32W/3CCT/IP65/Li-Fe 6,4V/6Ah, černá barva
LED reflektor - příkon 32W, vstupní napětí 6,4 V, světelný tok 4800 lm, nastavitelná barva světla 3000-4000-6000K, úhel svícení 100°, senzor pohybu, stupeň krytí IP65, solární technologie, dálkový ovladač
- vhodné pro osvětlení venkovních částí prostor bez přívodu elektrické energie (pergoly, kůlny, zádvěří, vstupní branky, schodiště apod.)
- solární LED svítidlo lze jednoduše nainstalovat a svítit nezávisle na elektrickém proudu
- automatické rozsvícení při snížení osvětlení
- postupné automatické snižování svítivosti po 3hod -> 5hod -> 8hod
- teplota světla (chromatičnosti): nastavitelná 3000-4000-6000K
- světelná citlivost pro spuštění: 5-10lux
- index podání barev CRI = 80 a svítivost závislá na stavu dobití akumulátoru
- doba nabíjení baterie solárním panelem: cca 6 hodin (v závislosti na světelných podmínkách)
- nabitá baterie vydrží 3 dny bez dostatečných světelných podmínek
- zabudovaný akumulátor Li-fePO04 6,4V/6000mAh
- barva černá
Obsah balení:
1x reflektor
1x dálkový ovladač
1x propojovací kabel se solárním panelem o délce 5m
1x solární panel
| Kategorie: | Venkovní solární svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5208055107513 |
| ? Barva světla: | CCT (variabilní) |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Sklo |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Napětí: | Solární |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 16 |
| ? Příkon: | 32W |
| ? Senzor: | Ano |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Světelný tok: | 4800lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K - 4000K - 6000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Reflektor |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 100° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
