TURDA LED venkovní zemní svítidlo 7060
Venkovní lampa Turda v moderním stylu, s možností zapíchnutí do země je vyrobena v černé barvě s průhledným stínítkem a je celá z plastu. Nastavitelné válcové světlo lze nastavit tak, aby osvětlovalo cestu přes zahradu nebo oblíbenou rostlinu. Turda má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F s výkonem 3 W, svítivostí 260 lumenů se stínítkem, 360 lumenů bez stínítka a s teplotou barvy světla 4000 K. Zdroj přirozeného bílého světla má životnost 13 000 hodin. Rozměry vnější lampy jsou tyto: šířka 80 mm, výška 235 mm, průměr stínítka 40 mm. Lampa Turda s možností zapíchnutí do země má stupeň krytí IP65, tj. je zcela uzavřeno a chráněno proti pevným částicím a nečistotám a chráněno proti nízkotlakým proudům vody.
- Rabalux 7060 LED bodové venkovní zemní svítidlo TURDA, styl moderní
- Kategorie produktu - venkovní osvětlení - světla upevněna v zemi
- Místnost (umístění) zahrada
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 260 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 3 W
- Spotřeba energie 3 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 13 000 hodin
- Energetická třída F
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla plast, barva černá
- Materiál stínítka plast, barva čirá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP65
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 0.09 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Venkovní směrové osvětlení |
|---|---|
| EAN: | 5998250370606 |
| ? Barva: | Černá, Čirá |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 3W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP65 |
| ? Světelný tok: | 260lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Zemní směrové |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 13 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
