Venkovní nástěnné svítidlo CELIA max. 60W/E27/230V/IP44, šedá barva, CELIAV1
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Venkovní nástěnné přisazené svítidlo CELIA s objímkou E27, IP44.
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: CELIAV1WG
Venkovní nástěnné přisazené svítidlo CELIA s objímkou E27.
  • Konstrukce z nerezové oceli s elektrostatickým lakováním a skleněným difuzorem
  • Krytí IP44 (zářízení odolává stříkající vodě a je chráněno proti vlhkosti)
  • Příkon klasického světelného zdroje maximálně 60W
  • Objímka pro světelný zdroj s paticí E27 (není součástí dodávky)
  • Provozní napětí 220-240V/50Hz
  • Provozní teplota: -25 až +50°C
  • Elektrická ochrana třída I
  • Barva svítidla šedá
  • Rozměry viz obrázek
  • Ideální k osvětlení zahrad, teras, balkónů, zahradních přístřešků ...
Kategorie: Venkovní nástěnná svítidla
EAN: 5208055047215
? Barva: Šedá
? Barva světla: Podle použitého zdroje
? Energetická třída: Podle zdroje A až G
? Materiál stínítka: Sklo
? Materiál tělesa: Nerezová ocel
? Možnost stmívat: Podle použitého zdroje
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojů: 1
? Příkon: 60W
? Senzor: Ne
? Stupeň krytí: IP44
? Světelný tok: 0
? Teplota chromatičnosti: Podle použitého zdroje
? Tvar tělesa: Ostatní
? Typ tělesa: Stropní
? Typ zdroje světla: LED-Klasika-Halogen
? Úhel vyzařování:
? Žárovka součástí: Ne
? Životnost: 0 h
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek
Venkovní lampa s objímkou E27, IP44, materiál sklo + kov.
CELIA1FG
Obrázek
Venkovní stropní závěsné svítidlo CELIA s objímkou E27, IP44.
CELIA1PG
Zahradní sloupkové svítidlo CELIA s objímkou E27, IP44.
CELIA1POG
CELIA1WG
CELIA2WG
CELIAM1WG
URFA LINE LED venkovní nástěnné svítidlo 77210
Novinka
URFA LINE LED venkovní nástěnné svítidlo, styl minimalistický, materiál...
R77210
Obrázek_(1)
Akce
OSLO venkovní nástěnné svítidlo, styl mediteránní, materiál kov a plast,...
R8681
Doprodej
Designové venkovní přisazené nástěnné 7W LED osvětlení RAGUSA s volitelnou...