vonkajšie nástenné svietidlo BERO max. 10W/E27/230V/IP44, hnedé
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: BEROM1WR
Vonkajšie nástenné prisadené svietidlo BERO s objímkou E27 a priemerom 150mm.
  • Konštrukcia z nerezovej ocele s elektrostatickým lakovaním a plastovým difúzorom
  • Krytie IP44 (zariadenie odoláva striekajúcej vode a je chránené proti vlhkosti)
  • Príkon LED svetelného zdroja maximálne 10W (certifikované iba pre LED svetelné zdroje)
  • Objímka pre svetelný zdroj s päticou E27 (nie je súčasťou dodávky)
  • Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
  • Prevádzková teplota: -25 až +50 °C
  • Elektrická ochrana trieda I
  • Farba svietidla hnedá (farba hrdze)
  • Rozmery viď obrázok
  • Ideálne na osvetlenie terás, pergol, záhradných prístreškov.
Kategória: Vonkajšie nástenné svietidlá
EAN: 5208055047338
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Hnedá
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Nerezová oceľ
Materiál tienidla: Plast
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 10W