Venkovní nástěnná lucerna HI6022B max. 60W/E27/IP45, černá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Položka byla vyprodána…
Dostupnost Prodej skončil
Možnosti doručení
Kód: HI6022B
Obrázek
Doprodej
  • Šestihranná nástěnná hliníková zahradní lucerna v černé barvě
  • Speciální povrchová úprava proti UV záření
  • Difuzor z čirého skla tl. 4mm
  • Příkon zdroje max. 60W
  • Napájení 220-240V/50Hz
  • Patice E27
  • Rozměry a barevné provedení viz. obrázky
Obrázek v tomto barevném provedení je pouze informativní.
Kategorie: Venkovní nástěnná svítidla
EAN: 5208055013241
? Barva: Černá
? Barva světla: Podle použitého zdroje
? Energetická třída: Podle zdroje A až G
? Možnost stmívat: Podle použitého zdroje
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojů: 1
? Provedení stínítka: Sklo
? Provedení tělesa: Hliník
? Příkon: 60W