Venkovní nástěnná lucerna HI6021R max. 60W/E27/IP45, hnědá
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Šestihranná nástěnná hliníková zahradní lucerna v hnědém provedení (barva rzi).
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: HI6021R
  • Speciální povrchová úprava proti UV záření
  • Difuzor z čirého skla tl. 4mm
  • Příkon zdroje max. 60W
  • Napájení 220-240V/50Hz
  • Patice E27
  • Rozměry a barevné provedení viz. obrázky
Kategorie: Venkovní nástěnná svítidla
EAN: 5208055018673
? Barva: Hnědá
? Barva světla: Podle použitého zdroje
? Energetická třída: Podle zdroje A až G
? Materiál stínítka: Sklo
? Materiál tělesa: Hliník
? Možnost stmívat: Podle použitého zdroje
? Napětí: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojů: 1
? Příkon: 60W
? Senzor: Ne
? Stupeň krytí: IP45
? Světelný tok: 0
? Teplota chromatičnosti: Podle použitého zdroje
? Tvar tělesa: Ostatní
? Typ tělesa: Stropní
? Typ zdroje světla: LED-Klasika-Halogen
? Úhel vyzařování:
? Žárovka součástí: Ne
? Životnost: 0 h
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Nevyplňujte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek (4)
HI6171GB
Obrázek (4)
HI6172GB
Obrázek
Nástěnná hliníková zahradní lucerna v hnědém provedení (barva rzi).
HI6501
Obrázek
Hliníková zahradní zemní sloupková lucerna v hnědém provedení (barva rzi).
HI6503
Nástěnná plastová zahradní lucerna v rezavé barvě, speciální povrchová úprava...
PLGP1R
Nástěnná plastová zahradní lucerna v bílé barvě, speciální povrchová úprava...
PLGP1W
PLGQ1R
PLGQ1W
Obrázek_(1)
ZARAGOZA LED venkovní nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál plast, barva...
R77115
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Momentálně nedostupné
HI7033AW
Doprodej
Designové venkovní přisazené nástěnné 7W LED osvětlení RAGUSA s volitelnou...