TAMARITE LED venkovní nástěnné svítidlo 77206
TAMARITE LED venkovní nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál kov a plast, barva antracitová a bílá, příkon 6W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 390 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP54 (umístění terasa, zeď domu)...
Venkovní nástěnné svítidlo Rábalux Tamarite s moderním kovovým tělem v antracitové barvě a bílým plastovým difuzorem dodá fasádě elegantní, ale zároveň výrazný vzhled. Žebrované lamely v?spirálovém uspořádání vytvářejí působivou hru světla a stínu, zatímco difuzor zajišťuje rovnoměrné osvětlení. Vestavěné LED světlo poskytuje energeticky úsporný a spolehlivý provoz, takže je ideální volbou pro útulné a bezpečné osvětlení vstupu, terasy nebo balkonu. Díky kompaktnímu provedení a odolným materiálům se snadno začlení do moderní architektury a svým čistým designem umocní celkový vzhled domu. Tamarite je praktickým řešením pro pohodlné a bezúdržbové venkovní osvětlení.
- Rabalux 77206 LED venkovní nástěnné svítidlo TAMARITE, styl moderní
- Kategorie produktu - venkovní osvětlení - venkovní nástěnné svítidla
- Místnost (umístění) terasa, zeď domu
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 390 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 6 W
- Spotřeba energie 6 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva antracitová
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP54
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,75 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Venkovní nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595772062 |
| ? Barva: | Bílá, Antracit |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 6W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP54 |
| ? Světelný tok: | 390lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 180° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
