LED venkovní nástěnné svítidlo TERNI 12W | 3000K | 560lm | IP44 | PIR senzor, černé
- designové LED osvětlení TERNI s pohybovým PIR sensorem
- světlo je vhodné pro instalaci na venkovní stěny stejně tak i do interiérů
- spotřeba: 12W
- světelný tok: 560lm
- teplota chromatičnosti: 3000K (teplá)
- životnost LED: 30.000 hodin
- úhel svícení: 120°
- nastavitelný PIR sensor
- dosah sensoru / detekční úhel / čas svícení: max. 7m/ 120° / 5s-5min.
- užitečný světelný tok v úhlu 120°: 560lm
- index podání barev Ra: >80
- materiál: hliník
- krytí: IP44 (pro venkovní použití)
- napětí: 220-240V AC
- provozní teplota: -20°C až 50°C
- rozměry: 125 x 85 x 135 mm
- barva: černá
- energetická třída: G
| Kategorie: | Venkovní nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592718035662 |
| ? Barva: | Černá, Bílá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Hliník |
| ? Možnost stmívat: | Podle použitého zdroje |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 12W |
| ? Senzor: | Ano |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 560lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Plastový SMD LED reflektor s paticí GU10 přináší kvalitní LED osvětlení jako...
Plastový SMD LED reflektor s paticí GU10 přináší kvalitní LED osvětlení jako...
SMD LED reflektor s paticí GU10 přináší kvalitní LED osvětlení jako náhradu...
Směrový 7W SMD LED reflektor s úzkým světelným paprskem 38° a paticí GU10...
Podobné produkty
URFA LINE LED venkovní nástěnné svítidlo, styl minimalistický, materiál...
BLACK TORCH venkovní nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál nerezová ocel...
VELENCE venkovní nástěnné svítidlo, styl klasický, materiál kov a sklo, barva...
ZILINA LED venkovní nástěnné svítidlo, styl minimalistický, materiál kov a...
False
ODESSA venkovní nástěnné svítidlo, styl vintage (romantický), materiál kov a...
ZARAGOZA LED venkovní nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál plast, barva...
KAVALA LED venkovní nástěnné svítidlo, styl moderní, materiál plast, barva...
Venkovní nástěnné přisazené LED svítidlo CARVO, LED čipy SMD LM80 OSRAM,...
BUFFALO venkovní nástěnné svítidlo, styl minimalistický, materiál hliník a...
OSLO venkovní nástěnné svítidlo, styl mediteránní, materiál kov a plast,...
False
SILISTRA venkovní nástěnné svítidlo, styl industriální, materiál hliník a...
BELFAST LED venkovní nástěnné svítidlo, styl minimalistický, materiál hliník...
