LED venkovní nástěnné svítidlo TERNI 12W | 3000K | 560lm | IP44, černé
Designové nástěnné přisazené 12W LED osvětlení TERNI, svítivost 560 lumenů, teplota barvy světla 3000K Warm White (teplá bílá), IP44. Světlo je vhodné pro instalaci na venkovní stěny stejně tak i do interiérů...
- designové LED osvětlení TERNI
- světlo je vhodné pro instalaci na venkovní stěny stejně tak i do interiérů
- svítidlo neobsahuje síťový vypínač
- spotřeba: 12W
- světelný tok: 560lm
- teplota chromatičnosti: 3000K (teplá)
- životnost LED: 30.000 hodin
- úhel svícení: 120°
- užitečný světelný tok v úhlu 120°: 560lm
- index podání barev Ra: >80
- materiál: hliník
- krytí: IP44 (pro venkovní použití)
- napětí: 220-240V AC
- provozní teplota: -20°C až 50°C
- rozměry: 125 x 85 x 135 mm
- barva: černá
- energetická třída: G
| Kategorie: | Venkovní nástěnná svítidla |
|---|---|
| EAN: | 8592718035655 |
| ? Barva: | Černá, Bílá |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Hliník |
| ? Možnost stmívat: | Podle použitého zdroje |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 12W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 560lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Nástěnné |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
