LED venkovní reflektor Q 10W/12-24V DC/3000K/800Lm/110°/IP66, bílý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení Podrobnosti hodnocení
Nízkonapěťový bílý slim venkovní 10W reflektor Q s LED čipy SMD LM80.
Dostupnost 2-3 týdny
Můžeme doručit do:
Možnosti doručení
Kód: Q1030WDC
Nízkonapěťový bílý slim venkovní reflektor Q s LED čipy SMD LM80.
  • Elegantní štíhlá konstrukce z hliníku s čirým skleněným difuzorem
  • Vysoký stupeň krytí IP66 (prachotěsné a voděodolné)
  • Vysoký počet spínacích cyklů a dlouhá životnost
  • Obsahuje zabudovaný napájecí zdroj
  • LED reflektor pro komerční i domácí použití
  • Vysoká spolehlivost a úspora energie
  • Nižší náklady na energii a údržbu
  • Index podání barev CRI = 80
  • Provozní napětí 12V-24V DC
  • Provozní teplota: -25 až +50°C
  • V bílém provedení
  • Nelze stmívat
  • Rozměry viz obrázek
Kategorie: Venkovní LED reflektory
EAN: 5208055040704
? Barva: Bílá
? Barva světla: Teplá bílá
? Energetická třída: F
? Materiál stínítka: Sklo
? Materiál tělesa: Hliník
? Možnost stmívat: Ne
? Napětí: 12-24V DC
? Objímka: LED integrovaný
? Počet zdrojů: 1
? Příkon: 10W
? Senzor: Ne
? Stupeň krytí: IP66
? Světelný tok: 800lm
? Teplota chromatičnosti: 3000K
? Tvar tělesa: Obdélníkový
? Typ tělesa: Reflektor
? Typ zdroje světla: LED modul
? Úhel vyzařování: 110°
? Žárovka součástí: Ano
? Životnost: 30 000 h
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček. 1 hodnocení
1x
4
0x
3
0x
2
1
Zanechte hodnocení
Nevyplňujte toto pole:
Výpis hodnocení
5
K Avatar autora Hodnocení produktu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.8.2023
Super. Vzhledově dobré, nenápadné. Proudový odběr do 1A. Svítí jako 100W žárovka. 3000K odpovídá barvě teplejší klasické žárovky. Osvítí celou místnost v bytě. Mělo být použito při výpadku energie jako nouzové osvětlení 12V, ale dá se používat běžně i ke čtení. Svítí více než autožárovka 12V/21W a méně hřeje. Otázkou je, za jak rychle se vypálí ty jednotlivé LED čipy, třeba při častějším delším provozu. Ale pokud to použijete pouze pro osvětlení při výpadku tak nevidím problém.
Podobné produkty
Obrázek
Nízkonapěťový černý slim venkovní 10W reflektor Q s LED čipy SMD LM80.