Solární a vodotěsná LED kostka RGB+W 40 cm, dálkové ovládaní
Originální LED solární kostka je ideální volbou pro dekorativní nasvětlení balkónů, teras nebo zahradních zákoutí. Díky integrovanému solárnímu panelu a dálkovému ovladači ji automaticky rozsvíte při setmění, pokud je baterie dostatečně nabitá – což zajišťuje příjemné osvětlení bez potřeby elektrického připojení. Barva světla je RGBW (volitelné barvy) + 6000K (studená bílá) navodí útulnou atmosféru a příjemné večerní chvíle s rodinou či přáteli.
Kostka je napájena Li-FePO4 baterií (3,7V, 18 000 mAh), která se během dne dobíjí pomocí integrovaného solárního panelu. Doba nabíjení činí přibližně 15 hodin (solárním panel) nebo 5 hodin (pomocí USB kabelu ze sítě) v závislosti na světelných podmínkách. Kostka je chráněna krytím IP54, což jej činí odolným proti vlhkosti a vhodným pro venkovní použití. Bílé provedení stylově ladí s různými exteriéry i dekoracemi.
- rozměry: 400x400x400mm
- pro dekorativní osvětlení balkónů, teras, zahrad nebo bazénů
- teplota světla (chromatičnosti): RGBW (volitelné barvy) + 6000K (studená bílá)
- doba svícení při 100% nabití je až 12 hodin
- doba nabíjení baterie solárním panelem: cca 15 hodin (v závislosti na světelných podmínkách) nebo 5 hodin (pomocí USB kabelu ze sítě)
- baterie: Li-FePO4 baterií (3,7V, 18 000 mAh)
- solárníh panel je integrovaný uvnitř svítidla
- stupeň krytí: IP54
- barva: bílá
| Kategorie: | Svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5208055100620 |
| ? Barva: | Bílá |
| ? Barva světla: | RGBW (červená-zelená-modrá-bílá), Studená bílá |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Napětí: | 100V-240V/50Hz-60Hz, Solární |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 5W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP54 |
| ? Světelný tok: | 250lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | RGB + 6000K |
| ? Tvar tělesa: | Čtvercový |
| ? Typ tělesa: | Stojací lampa, Dekorativní lampa |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 20 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
