TOMA LED koupelnové svítidlo 75063
TOMA LED koupelnové svítidlo, styl moderní, materiál kov a plast, barva chromová a bílá, příkon 40W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 2800 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP44 (umístění obývací pokoj, koupelna, pracovna)...
Moderní LED stropní svítidlo Rábalux Toma se vyznačuje čistým, kulatým tvarem, chromovým kovovým okrajem a bílým plastovým krytem, který jemně rozptyluje světlo. Vestavěný LED zdroj světla zajišťuje rovnoměrné a příjemné osvětlení v přirozeně bílém odstínu, zatímco efekt hvězdné oblohy vytváří v každodenním prostředí jedinečnou, elegantní atmosféru. Díky odolnosti proti vlhkosti a stříkající vodě je ideální volbou do koupelny, ale prakticky poslouží také v předsíni nebo na chodbě. Plochý profil a univerzální barevný design snadno zapadnou do moderních interiérů a esteticky doplní strop. Toma je ideální pro ty, kteří hledají spolehlivé a stylové stropní svítidlo do koupelny.
- Rabalux 75063 LED koupelnové svítidlo TOMA, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - koupelnová svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, koupelna, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 2800 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 40 W
- Spotřeba energie 40 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva chromová
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Hvězdný efekt
- Stupeň krytí IP44
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,885 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595750633 |
| ? Barva: | Bílá, Chromu |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 40W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 2800lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
