THABITA LED stropní svítidlo 6867
Stropní svítidlo Thabita, které se skládá z kombinace hranatých tvarů, bude charakteristickým kouskem zařízení vašeho moderního obývacího pokoje, jídelny nebo ložnice. Kovové svítidlo v saténově chromové barvě je doplněno bílými plastovými stínidly a svítidlo lze připevnit ke stropu pomocí čtvercového dekorativního podstavce. Tři protínající se obdélníkové prvky zajišťují jedinečný vzhled modelu Thabita. Stropní svítidlo obsahuje vestavěný LED světelný zdroj s výkonem 35W, světelným tokem 2500 lumenů a teplotou barvy 4000K. Teplé bílé světlo tohoto stropního svítidla vytváří v místnosti útulnou, intimní atmosféru. Rozměry svítidla Thabita jsou následující: šířka 1 000 mm, výška 400 mm, vzdálenost od stropu 110 mm. Na tento model poskytujeme 5letou záruku.
- Rabalux 6867 LED stropní svítidlo THABITA, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, jídelna, ložnice
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 2500 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 35 W
- Spotřeba energie 35 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva saténová chromová
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Svítidlo je stmívatelné, 3-stupňové stmívání pomocí klasického síťového vypínače
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 1.32 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5998250368672 |
| ? Barva: | Bílá, Chromu |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ano - Pomocí vypínače |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 3 |
| ? Příkon: | 35W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 2500lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
