TAYLOR koupelnové stropní bodové svítidlo 09930/05/30
TAYLOR koupelnové stropní bodové svítidlo, styl moderní, Dim to warm (upravuje teplý tón bílého osvětlení a vytváří efekt podobný svíčkám), tvar cylindru (válce), materiál hliník, barva černá, vnitřní osvětlení stupeň krytí IP44...
Taylor ví lépe než kdokoli jiný, jak důležité je dobré osvětlení v koupelně. Tento stropní bod je vyroben z vysoce kvalitního hliníku a je speciálně vyvinut pro bezpečné použití v koupelně. Má nejen moderní, válcový vzhled, ale je také mimořádně praktický díky dodávané stmívatelné žárovce. Taylor můžete ztlumit na teplejší barevnou teplotu díky technologii stmívání k teplému. Ideální pro ty, kteří nemají rádi ráno ostré světlo. Potom otočte a nakloňte stropní svítidlo na místo ve vaší koupelně, kde potřebujete Taylor. Díky svým kompaktním rozměrům se cítí jako doma téměř v každé koupelně.
- TAYLOR koupelnové stropní bodové svítidlo LUCIDE 09930/05/30, styl moderní, tvar cylindru (válce)
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Včetně instalačního materiálu
- Dim to warm - technologie upravuje teplý tón bílého osvětlení a vytváří efekt podobný svíčkám
- 1x objímka pro světelný zdroj (žárovku) s paticí GU10
- Příkon světelného zdroje (žárovky) max. 1 x 5W
- Světelný zdroj je součástí dodávky
- Příkon svítidla 1 x 5W
- Světelný výkon (svítivost) 320 Lumenů
- Barva světla 2200K - 3000K Dim to warm (stmívání do teplé žluté barvy světla)
- Index podání barev CRI = 95
- Úhel vyzařování světelného paprsku 40 stupňů
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Energetická třída G
- Provozní napájecí napětí 220-240V/50Hz
- Ovládání On/Off pomocí nástěnného vypínače
- Elektická ochrana třída II
- Stupeň krytí IP44 (pro použití v koupelně)
- Kvalitní a odolný materiál hliník
- Barva svítidla černá
- Hmotnost svítidla 0,53 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5411212092618 |
| ? Barva: | Černá |
| ? Barva světla: | Dim To Warm |
| ? Energetická třída: | Podle zdroje A až G |
| ? Materiál stínítka: | Hliník |
| ? Materiál tělesa: | Hliník |
| ? Možnost stmívat: | Ano |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | GU10 |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 5W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 320lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2200K - 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Čtvercový, Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED s paticí GU10 |
| ? Úhel vyzařování: | 40° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
