TATJANA LED stropní svítidlo 3143
TATJANA LED stropní svítidlo, styl moderní, materiál kov a plast, barva stříbrná a bílá, příkon 15W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 1000 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění obývací pokoj, pracovna)...
- Rabalux 3143 LED stropní svítidlo TATJANA, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1000 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 15 W
- Spotřeba energie 15 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 15000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva stříbrná
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0.38 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5998250331430 |
| ? Barva: | Bílá, Stříbrná |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 2 |
| ? Příkon: | 15W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1000lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový, Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 180° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 15 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
