TAMUR LED stropní svítidlo 71084
Díky svému čistému designu a značnému jasu může být stropní svítidlo Tamur dobrou volbou do mnoha moderních zařízení obývacího pokoje. Model vyrobený z kovu a dřeva v barvě buku je doplněn o bílé plastové stínítko a lampu lze uchytit na strop pomocí obráceného lichoběžníkového dřevěného dekoračního podstavce. Osvětlení zajišťují dva dlouhé, hranaté světelné prvky probíhající rovnoběžně se stropem a navzájem posunuté. Tamur má zabudovaný LED světelný zdroj energetické třídy F, který má výkon 21 W, svítivost 1900 lumenů se stínítkem, 2490 lumenů bez stínítka a životnost 30 000 hodin. Teplota barvy stropní svítilny je 4000 K, takže vyzařuje moderní, čistě vypadající přirozené bílé světlo, které se dobře hodí do této frekventované místnosti v našem domě. Rozměry Tamur: šířka 800 mm, montážní hloubka 250 mm a vzdálenost od stropu pouhých 55 mm.
- Rabalux 71084 LED stropní svítidlo TAMUR, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stropní svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 1900 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 21 W
- Spotřeba energie 21 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 30000 hodin
- Energetická třída F
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov a dřevo, barva buk
- Materiál stínítka plast, barva bílá
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 0.63 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
- Ukázkové video viz. související soubory
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595710842 |
| ? Barva: | Bílá, Světlé dřevo |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov, Dřevo |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 2 |
| ? Příkon: | 21W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 1900lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Obdélníkový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 30 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
