RILEY LED bodové svítidlo 5627
Tradiční dvojité bodové svítidlo Riley bude skvělým doplňkem téměř každé haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Kovové, saténově-chromové svítidlo je doplněno plastovými stínítky. Díky nastavitelným stínítkům světel můžete světlo zaměřit na jakoukoliv část místnosti podle vašich potřeb.Nástěnné svítidlo Riley je vybaveno vestavěným, energeticky úsporným LED světelným zdrojem. Spotřeba energie zdroje světla je 8 W, jeho svítivost je 700 lumenů a životnost je 20 000 hodin. Vyzařuje teplé bílé světlo podle teploty 3000 K, čímž zvyšuje útulnou, intimní atmosféru v místnosti. Celková šířka lampy je 250 mm. Dvojité bodové svítidlo Riley je dodáváno s 5-letou zárukou.
- Rabalux 5627 LED bodové svítidlo RILEY, styl standardní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - bodová svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 700 lumenů
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 2 x 4 W
- Spotřeba energie 8 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 20000 hodin
- Energetická třída F
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva saténová chromová
- Materiál stínítka plast, barva opálové sklo
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,32 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5998250356273 |
| ? Barva: | Chromu, Opálová |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 2 |
| ? Příkon: | 8W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 700lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový, Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 20 000 h |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
