LUVIA LED koupelnové svítidlo 75062
LUVIA LED koupelnové svítidlo, styl moderní, materiál kov a plast, barva bílá a křišťál, příkon 36W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 2900 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP44 (umístění obývací pokoj, koupelna, pracovna)...
Rábalux Luvia moderní stropní LED svítidlo je vyrobeno s elegantním bílým kovovým základem a speciálním, krystalickým plastovým dvojitým stínítkem, které jemně rozptyluje příjemné světlo a zároveň vytváří působivou vlnitou dekoraci na stropě. Vestavěný LED zdroj světla nabízí energeticky účinné řešení, nevyžaduje výměnu žárovek a zajišťuje spolehlivé a pohodlné každodenní používání. Díky svému čistému, plochému designu vynikne i v místnostech s nižšími stropy. Je ideální volbou do koupelny, skvěle se hodí i do předsíně, chodby nebo moderní ložnice. Odolné materiály a snadno čistitelné povrchy poskytují dlouhodobé, praktické řešení.
- Rabalux 75062 LED koupelnové svítidlo LUVIA, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - koupelnová svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, koupelna, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 2900 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 36 W
- Spotřeba energie 36 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Energetická třída G
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva bílá
- Materiál stínítka plast, barva křišťál
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP44
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 1,1 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595750626 |
| ? Barva: | Čirá, Bílá |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | G |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 36W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 2900lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
