LED stropní svítidlo 15W/230V/1250Lm/3000K/30 000h/110°/IP44
Kulaté bílé stropní LED svítidlo.
Napětí: 230V
Příkon: 15W
Světelný tok: 1250lm
Barva světla: 3000K
Životnost: 30 000 hodin
Výkon lm/W: 83
Stmívatelné: Ne
CRI (index podání barev): = 80
Třída energetické účinnosti: A
Krytí: IP44
Rozměry: 200 x 47,5mm
Barva svítidla: bílá
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 3800157626453 |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | A |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | Integrovaný LED modul |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Provedení difuzoru: | Plast |
| ? Provedení tělesa: | Kov |
| ? Příkon: | 15W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 1250lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Přisazené |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 180° |
| ? Včetně zdroje: | Ano |
| ? Životnost zdroje: | 30 000 h |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Přidat hodnocení
