DOLCINO LED koupelnové svítidlo 75059
DOLCINO LED koupelnové svítidlo, styl moderní, materiál kov a plast, barva bílá a křišťál, příkon 24W, barva světla přírodní bílá (4000 K), svítivost 2100 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP44 (umístění obývací pokoj, koupelna, pracovna)...
Moderní stropní LED svítidlo Rábalux Dolcino se vyznačuje elegantním kulatým tvarem a bílým kovovým základem, který je zvláštní díky dvojitému plastovému krytu s efektem krystalu. Vestavěný LED světelný zdroj poskytuje rovnoměrné a příjemné osvětlení. Díky odolnosti proti stříkající vodě a vlhkosti je ideální pro koupelny, ale také perfektně zapadne do předsíní, chodeb nebo menších kuchyní. Čistý, moderní vzhled harmonicky ladí s dlaždicemi a chromovými detaily, a jeho plochý profil je praktickým řešením pro prostory s nižšími stropy. Snadno se čistí a nabízí spolehlivé osvětlení pro interiéry.
- Rabalux 75059 LED koupelnové svítidlo DOLCINO, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - koupelnová svítidla
- Místnost (umístění) obývací pokoj, koupelna, pracovna
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 2100 lumenů
- Teplota barvy světla 4000 K (přírodní bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 24 W
- Spotřeba energie 24 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 25000 hodin
- Energetická třída F
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla kov, barva bílá
- Materiál stínítka plast, barva křišťál
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Stupeň krytí IP44
- Elektrická ochrana třída I
- Hmotnost svítidla 0,95 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
| Kategorie: | Stropní svítidla |
|---|---|
| EAN: | 5996595750596 |
| ? Barva: | Čirá, Bílá |
| ? Barva světla: | Studená bílá |
| ? Energetická třída: | F |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Kov |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 24W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 2100lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 4000K |
| ? Tvar tělesa: | Kruhový |
| ? Typ tělesa: | Stropní |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 25 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
