Venkovní stolní lampička NOUGA, IP44
- Stolní venkovní LED lucerna (lampička) na baterie
- Napájení 3x mikrotužková bateri AAA (nejsou součástí balení)
- Příkon lampičky 0,02W
- Barva světla 2500K (svíčkové teplé žluté světlo)
- Barevné provedení antická hnědá barva
- Ochrana proti vlhkosti IP44 (i pro venkovní použití)
- Materiál plast
- Rozměry v galerii produktu
Speciálně konstruovaná pro dlouhodobé a spolehlivé venkovní použití (IP44).
Tato stolní lampa dělá večery ještě krásnější.
Čtení dobré knihy, chatování nebo pohled na hvězdy.
Se sklenkou vína nebo šálkem čaje.
Ať je to jakákoli příležitost, lampička je vždy dokonalým společníkem.
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5208055070503 |
| ? Barva: | Hnědá |
| ? Barva světla: | Svíčkové světlo/Ztlumená žárovka |
| ? Energetická třída: | ==== |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ne |
| ? Napětí: | Bateriové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 0,02W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP44 |
| ? Světelný tok: | 278lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 2500K |
| ? Tvar tělesa: | Tubulární |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 360° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 20 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Související produkty
Alkalická baterie AAA/LR03 Energizer Alkaline Power...
Speciální alkalická 1,5V baterie Energizer E96, AAAA, LR8D425, LR61.
Mikrotužková (přednabitá) nabíjecí baterie NiMH AAA/HR03 Energizer EXTREME...
Mikrotužková 1,5V alkalická baterie LR03, LR03, AAA Energizer Industrial pro...
Nejvýkonnější AgfaPhoto Ultra mikrotužková alkalická 1,5V baterie LR03/AAA,...
AgfaPhoto zinková mikrotužková 1,5V baterie R03/AAA, blistr 4ks.
Mikrotužková alkalická baterie 1,5V Duracell Basic LR03 s novou technologií...
Podobné produkty
LYCHEE noční lampička, styl skandinávský, materiál dřevo a textil, barva buk...
Designová stmívatelná LED stolní lampička s displejem v imataci hnědé kůže a...
Hnědá stolní lampička AGATHA vyrobena z kovu a provázku, objímka pro patici...
FIGEN LED stolní pracovní lampa, styl funkční, materiál plast, barva bílá,...
Retro stolní kovová lampička OCEANUS, barva saténový bronz, matná černá a...
Stolní kovová lampa DIAMONDRA, barva lesklá zlatá, objímka pro patici E27,...
SALEM noční lampa, styl standardní, materiál keramika a textil, barva bílá a...
LED stolní polohovatelná lampička COLIN v moderním stylu, barva bílá, příkon...
Retro stolní lampička MAUI, materiál kov, barva šedá a chromu, objímka pro...
Retro stolní lampička YUPPIE, materiál plast, barva žlutá, bílá a šedá,...
Stolní výškově nastavitelná lampička HERA vyrobena z kovu a mramoru v černé...
