DOMINIC LED stolní lampa 4167
DOMINIC LED stolní lampa, styl moderní, materiál plast, barva šampaňská barva, možnost stmívání, příkon 5,3W, barva světla teplá bílá (3000 K), svítivost 520 lumenů, provozní napětí AC-230V/50Hz, stupeň krytí - IP20 (umístění pracovna, dětský pokoj)...
- Rabalux 4167 LED stolní lampa DOMINIC, styl moderní
- Kategorie produktu - vnitřní osvětlení - stolní lampy
- Místnost (umístění) pracovna, dětský pokoj
- Nízká spotřeba elektrické energie s LED světelnými zdroji
- Zabudovaný LED modul, nelze vyměnit
- Světelný výkon (svítivost) 520 lumenů
- Teplota barvy světla 3000 K (teplá bílá)
- Příkon LED světelného zdroje 5,3 W
- Spotřeba energie 5.3 kWh / 1000 hodin
- Životnost světelného zdroje 20000 hodin
- Energetická třída E
- Kvalitní zpracování a odolné materiály
- Materiál svítidla plast, barva šampaňská barva
- Provozní napětí AC-230V/50Hz
- Svítidlo je stmívatelné, 3-stupňové stmívání pomocí klasického síťového vypínače
- Stupeň krytí IP20
- Elektrická ochrana třída II
- Hmotnost svítidla 1.32 kg
- Rozměry ve fotogalerii produktu
- Ukázkové video viz. související soubory
| Kategorie: | Stolní lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5998250341675 |
| ? Barva: | Bílá, Béžová |
| ? Barva světla: | Teplá bílá |
| ? Energetická třída: | E |
| ? Materiál stínítka: | Plast |
| ? Materiál tělesa: | Plast |
| ? Možnost stmívat: | Ano - Pomocí vypínače |
| ? Napětí: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojů: | 1 |
| ? Příkon: | 5,3W |
| ? Senzor: | Ne |
| ? Stupeň krytí: | IP20 |
| ? Světelný tok: | 520lm |
| ? Teplota chromatičnosti: | 3000K |
| ? Tvar tělesa: | Ostatní |
| ? Typ tělesa: | Stolní lampička |
| ? Typ zdroje světla: | LED modul |
| ? Úhel vyzařování: | 120° |
| ? Žárovka součástí: | Ano |
| ? Životnost: | 20 000 h |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
