Závesné svietidlo YASMINE max. 60W/E27/230V/IP20, čierne, priemer 250mm
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Závesné kovové stropné svietidlo YASMINE, farba svetlého dreva a čierna, objímka pre zásuvku E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60 W, IP20, priemer 25 cm.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: OD650825PBK
Obrázek (5)
Výprodej
Závesné kovové stropné svietidlo YASMINE vo farbe svetlého dreva a čiernej, objímka pre päticu E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60W, IP20.
  • Konštrukcia svietidla z kovu v čiernej farbe
  • Tienidlo vyrobené z tkaniny vo farbe čiernej
  • Objímka pre svetelný zdroj s päticou E27
  • Príkon klasického zdroja s päticou E27 max. 60W
  • Odporúčame použiť LED A60 svetelné zdroje s päticou E27
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Svietidlo s povrchovou úpravou vo farbe matnej čiernej a svetlého dreva
  • Čierny prívodný napájací kábel z PVC
  • Elektrická ochrana trieda II
  • Rozmery viď. obrázky
Kategória: Závesné svietidlá
EAN: 5208055025831
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Čierna, Svetlé drevo
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Tkanina
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 60W