Závesné svietidlo DRILL max. 60W/E27/230V/IP20
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Retro závesné kovové stropné svietidlo DRILL, farba matná čierna, pätica pre zásuvku E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60 W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: OD8032
Obrázek (8)
Výprodej
Doprava zadarmo
Stropné závesné kovové svietidlo DRILL, farba matná čierna, objímka pre päticu E27, príkon klasického svetelného zdroja max. 60W, IP20.
  • Svietidlo vyrobené z kovu vo farbe matnej čiernej a číreho skla
  • Objímka pre svetelný zdroj s päticou E27
  • Príkon klasického zdroja s päticou E27 max. 60W
  • Odporúčame použiť LED FILAMENT VINTA svetelné zdroje A60 s päticou E27
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Svietidlo s povrchovou úpravou vo farbe matná čierna
  • Čierny prívodný napájací kábel z PVC
  • Elektrická ochrana trieda I
  • Rozmery viď. obrázky
Kategória: Závesné svietidlá
EAN: 5208055026050
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Čierna
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Sklo
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 60W
? Senzor: nie
? Stmievateľné: Podľa použitého zdroja
? Stupeň pokrytia: IP20
? Svetelný tok: 0
? Teplota chromatickosti: Podľa použitého zdroja
? Tvar telesa: Ostatné
? Typ telesa: Závesné
? Typ zdroja svetla: LED - Klasika
? Uhol vyžarovania:
Žiarovka súčasťou: nie
? Životnosť: 0 h
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek
Výprodej
Doprava zadarmo
LED drevené závesné stropné svietidlo WOODY, výkon 15 W, LED čipy SMD LM80...