Solární a vodotěsná LED koule RGB+W 30 cm, dálkové ovládaní
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Vonkajšie solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5208055100583 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Biela |
| ? Farba svetla: | RGBW (červená-zelená-modrá-biela), Studená biela |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 100V-240V/50Hz-60Hz, Solárne |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 2W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Stupeň pokrytia: | IP54 |
| ? Svetelný tok: | 150lm |
| ? Teplota chromatickosti: | RGB + 6000K |
| ? Tvar telesa: | Guľa, Oválny |
| ? Typ telesa: | Dekorativní lampa |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 20 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
