LED solární reflektor Norel 32W/3CCT/IP65/Li-Fe 6,4V/6Ah, černá barva
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Vonkajšie solárne svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5208055107513 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba svetla: | CCT (variabilný) |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| ? Napätie: | Solárne |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 16 |
| ? Príkon: | 32W |
| ? Senzor: | áno |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Stupeň pokrytia: | IP65 |
| ? Svetelný tok: | 4800lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K - 4000K - 6000K |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Reflektor |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 100° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
