TAMARITE LED záhradný stĺpik 77207
TAMARITE LED záhradný stĺp, moderný štýl, materiál kov a plast, farba antracitová a biela, príkon 12W, farba svetla prírodná biela (4000 K), svietivosť 800 lúmenov, prevádzkové napätie AC-230V/50Hz, stupeň krytia - IP54 (umiestnenie terasa, záhrada)...
Vonkajšia stojaca lampa Rábalux Tamarite prinesie do vašej záhrady aj pozdĺž príjazdových ciest moderný, čistý vzhľad. Jej antracitové kovové telo v kombinácii s bielym plastovým tienidlom tvorí nadčasovú dvojicu, pričom jemne špirálovito rebrovaný povrch dodáva svietidlu osobitý charakter. Vstavané LED svetlo poskytuje rovnomerné a príjemné osvetlenie chodníkov, príjazdových ciest, vchodov aj terás, čím zlepšuje prehľadnosť a bezpečnosť po zotmení. Odolná konštrukcia si poradí s poveternostnými vplyvmi, takže lampa spoľahlivo funguje aj vo vonkajšom prostredí. Záhradný stĺpik tak navyše pôsobí ako nenápadný, ale dekoratívny prvok. Skvelá voľba pre moderné vonkajšie osvetlenie.
- Rabalux 77207 LED záhradný stĺpik TAMARITE, moderný štýl
- Kategórie produktov - vonkajšie osvetlenie - vonkajšie stĺpiky
- Miestnosť (umiestnenie) terasa, záhrada
- Nízka spotreba energie so svetelnými zdrojmi LED
- Zabudovaný modul LED, ktorý sa nedá vymeniť
- Svetelný výkon (svietivosť) 800 lúmenov
- Teplota farby svetla 4000 K (prirodzená biela)
- Spotreba energie LED svetelného zdroja 12 W
- Spotreba energie 12 kWh / 1000 hodín
- Životnosť svetelného zdroja 30000 hodín
- Energetická trieda G
- Kvalitné spracovanie a odolné materiály
- Materiál svietidla kov, farba antracitová
- Materiál tienidla plast, farba biela
- Prevádzkové napätie AC-230V/50Hz
- Stupeň ochrany IP54
- Elektrická ochrana trieda I
- Hmotnosť svietidla 4,7 kg
- Rozmery v galérii produktov
| Kategória: | Vonkajšie stĺpikové svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5996595772079 |
| ? Energetická trieda: | G |
| ? Farba: | Biela, Antracit |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| Materiál telesa: | Kov |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 12W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP54 |
| ? Svetelný tok: | 800lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 4000K |
| ? Tvar telesa: | Tubulárne |
| ? Typ telesa: | Stĺpikové |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
