Vonkajší nástenný lampáš HI6022B max. 60W/E27/IP45, čierna
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Prodej skončil
Možnosti doručenia
Kód: HI6022B
Obrázek
Výprodej
  • Šesťhranný nástenný hliníkový záhradný lampáš v čiernej farbe
  • Špeciálna povrchová úprava proti UV žiareniu
  • Difúzor z číreho skla hr. 4mm
  • Príkon zdroja max. 60W
  • Napájanie 220-240V/50Hz
  • Pätica E27
  • Rozmery a farebné prevedenie viď. obrázky
Obrázok v tomto farebnom prevedení je iba informatívny.
Kategória: Vonkajšie nástenné svietidlá
EAN: 5208055013241
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Čierna
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E27
? Počet zdrojov: 1
Prevedenie tienidla: Sklo
? Príkon: 60W
? Senzor: nie
? Stmievateľné: Podľa použitého zdroja
? Stupeň pokrytia: IP45
? Svetelný tok: 0
? Teplota svetla: Podľa použitého zdroja
? Tvar telesa: Ostatné
? Typ telesa: Strop
? Typ zdroja svetla: LED-Klasika-Halogén-Úsporka
? Uhol vyžarovania:
? Vyhotovenie telesa: Hliník
Žiarovka súčasťou: nie
? Životnosť: 0 h
Položka bola vypredaná…
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek (4)
HI6171GB
Obrázek (4)
HI6172GB
Obrázek
Nástenná hliníková záhradná lampa v hnedej (hrdzavej) farbe.
HI6501
Hliníková záhradná lampa na stĺpik v hnedej farbe (hrdzavej).
HI6503
Nástenná plastová záhradná lampa vo farbe hrdze, špeciálna povrchová úprava...
PLGP1R
Nástenné plastové záhradné svietidlo v bielej farbe so špeciálnou úpravou...
PLGP1W
PLGQ1R
PLGQ1W
Výprodej
RAGUSA 7W LED nástenné svietidlo s voliteľnou CCT 3000K - 6000K, svietivosť...
WO806
Obrázek_(1)
Vonkajšie nástenné svietidlo VELENCE, klasický štýl, materiál kov a sklo,...
R8216
Obrázek_(1)
Vonkajšie nástenné svietidlo DURANGO, moderný štýl, materiál kov a plast,...
R8766
Dizajnové nástenné osvetlenie POTENZA pre žiarovky GU10 s päticou max....
WO811
Venkovní nástěnné svítidlo s čidlem T261
Vonkajšie nástenné svietidlo max. 60W, senzor pohybu, farba čierna a biela,...