PORTEL LED vonkajšie nástenné svietidlo 77191
PORTEL LED vonkajšie nástenné svietidlo, moderný štýl, materiál plast, farba čierna a číra, príkon 2W, farba svetla CCT - variabilná (2000, 2700, 4000 K), svietivosť 160 lúmenov, prevádzkové napätie AC-230V/50Hz, stupeň krytia - IP65 (umiestnenie terasa, stena domu)...
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo Rábalux Portel sa vyznačuje čistými, hranatými tvarmi, čiernym plastovým telom a priehľadnou vložkou. Je vybavené vstavaným LED zdrojom, čo z neho robí energeticky úsporné a spoľahlivé riešenie. Svetlo smerujúce nahor aj nadol vytvára elegantný svetelný efekt pozdĺž steny, zvýrazňuje detaily fasády a prispieva k väčšej bezpečnosti pohybu.
- Rabalux 77191 LED vonkajšie nástenné svietidlo PORTEL, štýl moderný
- Kategória produktov - vonkajšie osvetlenie - vonkajšie nástenné svietidlá
- Izba (umiestnenie) terasa, stena domu
- Nízka spotreba energie so svetelnými zdrojmi LED
- Zabudovaný modul LED, ktorý sa nedá vymeniť
- Svetelný výkon (svietivosť) 160 lúmenov
- Teplota farby svetla 2000, 2700, 4000 K (variabilná)
- Spotreba energie LED svetelného zdroja 2 W
- Spotreba energie 2 kWh / 1000 hodín
- Životnosť svetelného zdroja 25000 hodín
- Energetická trieda F
- Kvalitné spracovanie a odolné materiály
- Materiál svietidla plast, farba čierna
- Materiál tienidla plast, farba číra
- Prevádzkové napätie AC-230V/50Hz
- Zmena teploty farby svetla CCT (variabilná) 2000, 2700, 4000 K
- Stupeň krytia IP65
- Elektrická ochrana trieda II
- Hmotnosť svietidla 0,2 kg
- Rozmery v galérii produktov
| Kategória: | Vonkajšie nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5996595771911 |
| ? Energetická trieda: | F |
| ? Farba: | Čierna |
| ? Farba svetla: | CCT (variabilný) |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 2 |
| ? Príkon: | 2W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP65 |
| ? Svetelný tok: | 160lm |
| ? Teplota chromatickosti: | CCT (variabilný) |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Stena |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 180° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 25 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
