PEMBA LED vonkajšie nástenné svietidlo 77077
PEMBA LED vonkajšie nástenné svietidlo, moderný štýl, materiál kov a sklo, farba čierna a číra, príkon 18W, farba svetla teplá biela (3000 K), svietivosť 1300 lúmenov, prevádzkové napätie AC-230V/50Hz, stupeň krytia - IP54 (umiestnenie terasa, stena domu)...
Moderné vonkajšie nástenné svietidlo Rábalux Pemba zaujme elegantným, podlhovastým obdĺžnikovým tvarom a čiernym kovovým telom, ktoré je ozvláštnené priehľadným akrylátovým okrajom po obvode. Lampa je vybavená integrovaným LED svetelným zdrojom, vďaka čomu ponúka pohodlné, energeticky úsporné a bezúdržbové riešenie. Svetlo je decentné a nepriame – vytvára kužele smerujúce nahor a nadol a jemný bočný jas, ktorý zvýrazňuje detaily fasády bez oslnenia. Je ideálnou voľbou ku vchodu, na krytú terasu alebo balkón, kde je žiaduce spoľahlivé a moderné náladové osvetlenie. Jej čistý dizajn sa ľahko začlení do súčasných aj minimalistických exteriérov.
- Rabalux 77077 LED vonkajšie nástenné svietidlo PEMBA, štýl moderný
- Kategória produktov - vonkajšie osvetlenie - vonkajšie nástenné svietidlá
- Izba (umiestnenie) terasa, stena domu
- Nízka spotreba energie so svetelnými zdrojmi LED
- Zabudovaný modul LED, ktorý sa nedá vymeniť
- Svetelný výkon (svietivosť) 1300 lúmenov
- Teplota farby svetla 3000 K (teplá biela)
- Spotreba energie LED svetelného zdroja 18 W
- Spotreba energie 18 kWh / 1000 hodín
- Životnosť svetelného zdroja 30000 hodín
- Energetická trieda G
- Kvalitné spracovanie a odolné materiály
- Materiál svietidla kov, farba čierna
- Materiál tienidla sklo, farba číra
- Prevádzkové napätie AC-230V/50Hz
- Stupeň ochrany IP54
- Elektrická ochrana trieda I
- Hmotnosť svietidla 0,85 kg
- Rozmery v galérii produktov
| Kategória: | Vonkajšie nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5996595770778 |
| ? Energetická trieda: | G |
| ? Farba: | Čierna, Číra |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| Materiál telesa: | Kov |
| Materiál tienidla: | Sklo |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 18W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP54 |
| ? Svetelný tok: | 1300lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Stena |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
