LED vonkajšie nástenné svietidlo TERNI 12W | 3000K | 560lm | IP44 | PIR senzor, čierne
Nástenné 12W LED svietidlo TERNI, PIR senzor pohybu, 560 lúmenov, 3000K teplá biela, IP44. Svetlo je vhodné na inštaláciu na vonkajšie steny aj do interiéru...
- tERNI dizajn LED osvetlenie so senzorom pohybu PIR
- svetlo je vhodné na inštaláciu na vonkajšie steny aj do interiéru
- spotreba: 12W
- svetelný tok: 560 lm
- teplota chromatickosti: 3000K (teplá)
- životnosť LED: 30.000 hodín
- uhol svietenia: 120°
- nastaviteľný senzor PIR
- rozsah snímača / uhol detekcie / čas osvetlenia: max. 7 m / 120° / 5s-5 min.
- užitočný svetelný tok pri 120°: 560 lm
- index podania farieb Ra: >80
- Materiál: hliník
- stupeň ochrany: IP44 (na vonkajšie použitie)
- napätie: 220-240V AC
- prevádzková teplota: -20 °C až 50 °C
- rozmery: 125 x 85 x 135 mm
- farba: čierna
- energetická trieda: G
| Kategória: | Vonkajšie nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718035662 |
| ? Energetická trieda: | G |
| ? Farba: | Čierna, Biela |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| Materiál telesa: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 12W |
| ? Senzor: | áno |
| ? Stmievateľné: | Podľa použitého zdroja |
| ? Stupeň pokrytia: | IP44 |
| ? Svetelný tok: | 560lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Stena |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
