LED osvětlení CORATO, nastavitelný příkon 21-32-42W, CCT, max. 4200lm, IP54
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Stropné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 8592718047580 |
| ? Energetická trieda: | F |
| ? Farba: | Biela |
| ? Farba svetla: | CCT (variabilný) |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 42W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP54 |
| ? Svetelný tok: | 4200lm |
| ? Teplota chromatickosti: | CCT (variabilný) |
| ? Tvar telesa: | Kruhový |
| ? Typ telesa: | Strop |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 25 000 h |
| Položka bola vypredaná… | |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
