vonkajšie stolná lampička NOUGA, IP44
- Vonkajšia stolová LED lampa (svietidlo) na batérie
- Napájanie 3x mikrotužkové batérie AAA (nie sú súčasťou balenia)
- Príkon lampy 0,02 W
- Farba svetla 2500K (teplé žlté svetlo sviečky)
- Farebná verzia antická hnedá
- Ochrana proti vlhkosti IP44 (aj na vonkajšie použitie)
- materiál plast
- Rozmery v galérii produktov
Špeciálne navrhnuté na dlhodobé a spoľahlivé používanie vo vonkajšom prostredí (IP44).
Táto stolová lampa robí večery ešte krajšími.
Čítanie dobrej knihy, rozhovory alebo pozorovanie hviezd.
S pohárom vína alebo šálkou čaju.
Bez ohľadu na príležitosť je lampa vždy dokonalým spoločníkom.
| Kategória: | Stolové lampičky |
|---|---|
| EAN: | 5208055070503 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Hnedá |
| ? Farba svetla: | Sviečkové svetlo/Stlmená žiarovka |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | Batériové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 0,02W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP44 |
| ? Svetelný tok: | 278lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 2500K |
| ? Tvar telesa: | Tubulárne |
| ? Typ telesa: | Stolová lampička |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 20 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Alkalická batéria AAA/LR03 Energizer Alkaline Power...
Špeciálna alkalická 1,5 V batéria Energizer E96, AAAA, LR8D425, LR61.
Nabíjacia batéria NiMH AAA/HR03 Energizer EXTREME 800 mAh.
Mikrotužková 1,5V alkalická batéria LR03, LR03, AAA Energizer Industrial pre...
Najvýkonnejšie mikroalkalické 1,5 V batérie AgfaPhoto Ultra LR03/AAA, blister...
AgfaPhoto zinková mikroiskrová 1,5V batéria R03/AAA, blister 4ks.
Mikrotužková alkalická batéria 1,5 V Duracell Basic LR03 s novou technológiou...
Podobné produkty
Retro stolová lampa BANK, bronz a zelené sklo, max. 1x60W, pätica pre...
Stolná lampa MOUSSE z kovu, dreva a látky, farba mosadz a čierna, objímka pre...
Stolná lampa DENNIS, moderný štýl, materiál kov a látka, farba čierna a...
Dizajnová stmievateľná LED stolná lampička s displejom v imatácii čiernej kože.
Dizajnová stmievateľná LED stolná lampička s displejom v imatácii hnedej kože...
Stolná lampa NAXOS z kovu a dreva, farba matná biela a svetlé drevo, pätica...
Dotykovo stmievateľná LED stolná lampička FUTUR s možnosťou zmeny teploty...
Biela stolná lampa AGATHA z kovu a struny, objímka pre zásuvku E14, príkon...
Stolová lampa FABIANO v industriálnom štýle bude jedinečným kusom nábytku do...
Stolná lampa BYRON, materiál kov a sklo, farba biela + bronz, príkon...
Dotykové stmievateľné stolné svietidlo BELLATRIS z kovu a tkaniny, medená a...
Retro stolová lampa YUPPIE, materiál plast, farba oranžová, biela a sivá,...
Retro stolová lampa MAUI, materiál kov, farba sivá a chróm, objímka pre...
