Nabíjecí noční LED světélko s pohybovým a světelným sensorem, 0,5W, 3000K, Li-Ion
Popis produktu nie je dostupný
| Kategória: | Osvetlenie kuchynskej linky |
|---|---|
| EAN: | 8592718046842 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Biela |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | Batériové |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 0,5W |
| ? Senzor: | áno |
| ? Stmievateľné: | áno |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 50lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| ? Tvar telesa: | Obdĺžnikový |
| ? Typ telesa: | Prenosné |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120°, 60° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 25 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
