FROGGO LED detské svietidlo 76071
FROGGO LED detská prenosná nočná lampička, štýl štandardný, materiál plast, farba biela a viacfarebná, príkon 0,3W, farba svetla studená biela (6000 K), svietivosť 5 lúmenov, prevádzkové napätie batériové DC 3V (2x tužková batéria AA), stupeň krytia - IP20 (umiestnenie detská izba)...
Rabalux Froggo Pushlight je dizajnový model značky Rabalux. Ideálna voľba pre tých, ktorí hľadajú jednoduché, praktické a zároveň štýlové nočné osvetlenie do detskej izby. Lampička má atraktívny okrúhly tvar a veselý dizajn, ktorý deti milujú. Je vyrobená z plastu a jej použitie je veľmi jednoduché – zapína a vypína sa jednoduchým stlačením tienidla, takže nie je potrebné v tme hľadať vypínač. Nočné svetlo funguje na dve batérie typu AA, ktoré nie sú súčasťou balenia. Zabudovaný LED zdroj s dlhou životnosťou vyžaruje príjemné svetlo, ktoré zaistí bezpečnú orientáciu v tme. Lampička sa dodáva bez batérií.
- Rabalux 76071 LED detské svietidlo FROGGO, štýl štandardný
- Kategórie produktov - interiérové osvetlenie - detské lampy
- Izba (umiestnenie) detská izba
- Nízka spotreba energie so svetelnými zdrojmi LED
- Zabudovaný modul LED, ktorý sa nedá vymeniť
- Svetelný výkon (svietivosť) 5 lúmenov
- Teplota farby svetla 6000 K (studená biela)
- Spotreba energie LED svetelného zdroja 0,3 W
- Spotreba energie 0,3 kWh / 1000 hodín
- Životnosť svetelného zdroja 30000 hodín
- Kvalitné spracovanie a odolné materiály
- Materiál svietidla plast, farba biela
- Materiál tienidla plast, viacfarebný
- Prevádzkové napätie batériové DC 3V (2x ceruzková batéria AA)
- Batérie nie sú súčasťou balenia
- Stupeň krytia IP20
- Elektrická ochrana trieda III
- Hmotnosť svietidla 0.071 kg
- Rozmery v galérii produktov
| Kategória: | Nočné orientačné osvetlenie |
|---|---|
| EAN: | 5996595760717 |
| ? Energetická trieda: | ==== |
| ? Farba: | Biela, Viacfarebné |
| ? Farba svetla: | Denná modrá |
| Materiál telesa: | Plast |
| Materiál tienidla: | Plast |
| ? Napätie: | 3V |
| ? Objímka: | LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 1 |
| ? Príkon: | 0,3W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 5lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 6000K |
| ? Tvar telesa: | Kruhový |
| ? Typ telesa: | Prenosné |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 120° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
