Nástenné svietidlo MARRIOT max. 40W/E14/230V/IP20, biele
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Nástenné svietidlo MARRIOT vyrobené z kovu, farba matná biela, objímka pre päticu E14, príkon klasického svetelného zdroja max. 40W, IP20.
Dostupnosť 2-3 týdny
Môžeme doručiť do:
Možnosti doručenia
Kód: MXB150021A
Obrázek
Výprodej
  • Lampička vyrobená z kovu s povrchovou úpravou vo farbe matnej bielej
  • Objímka pre päticu E14
  • Príkon klasického zdroja s päticou E14 max. 40W
  • Odporúčame použiť LED DECO svetelný zdroj s päticou E14
  • Svetelný zdroj (žiarovka) nie je súčasťou dodávky
  • Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20
  • Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
  • Svietidlo neobsahuje sieťový vypínač
  • Elektrická ochrana trieda I
  • Celá kolekcia a rozmery viď. obrázky
Kategória: Nástenné svietidlá
EAN: 5208055029372
? Energetická trieda: Podľa zdrojov A až G
? Farba: Biela
? Farba svetla: Podľa použitého zdroja
Materiál telesa: Kov
Materiál tienidla: Bez tienidla
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Objímka: E14
? Počet zdrojov: 1
? Príkon: 40W
? Senzor: nie
? Stmievateľné: Podľa použitého zdroja
? Stupeň pokrytia: IP20
? Svetelný tok: 0
? Teplota chromatickosti: Podľa použitého zdroja
? Tvar telesa: Obdĺžnikový
? Typ telesa: Stena
? Typ zdroja svetla: LED - Klasika
? Uhol vyžarovania:
Žiarovka súčasťou: nie
? Životnosť: 0 h
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Nevypĺňajte toto pole:
Podobné produkty
Obrázek
Nástenné svietidlo LED, stmievateľné, 4 W, 280 lm, 3000 K, biele.
WO54-W
Obrázek_(1)
Novinka
Elegantné kúpeľňové LED svietidlo s príkonom 7 W a dĺžkou 400 mm predstavuje...