LED nástenná lampička s vypínačom STOF 3W/230V/3200K/210Lm/60°/IP20, hnedá
- Lampička disponuje 2 nezávislými vypínačmi
- pre zabudovaný bodový LED zdroj 3W
- pre klasickú žiarovku s päticou E27 max. 40W - Pre päticu E27 odporúčame použiť matnú LED Ball žiarovku P45
- Žiarovka nie je súčasťou dodávky
- Konštrukcia telesa z hliníka s hnedým tieninkom z tkatiny
- Nízke náklady na energiu a údržbu
- Index podania farieb CRI = 80
- Zabudovaný napájací zdroj
- Prevádzkové napätie 220-240V/50Hz
- Len na vnútorné použitie - stupeň krytia IP20
- Elektrická ochrana trieda I
- Farba telesa hnedá (odtieň tmavé drevo)
- Nedá sa stmievať
- Rozmery viď. obrázky
| Kategória: | Nástenné svietidlá |
|---|---|
| EAN: | 5208055033560 |
| ? Energetická trieda: | Podľa zdrojov A až G |
| ? Farba: | Hnedá |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| Materiál telesa: | Hliník |
| Materiál tienidla: | Tkanina |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Objímka: | E27, LED integrovaný |
| ? Počet zdrojov: | 2 |
| ? Príkon: | 3W |
| ? Senzor: | nie |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Stupeň pokrytia: | IP20 |
| ? Svetelný tok: | 210lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3200K |
| ? Tvar telesa: | Ostatné |
| ? Typ telesa: | Stena |
| ? Typ zdroja svetla: | LED modul |
| ? Uhol vyžarovania: | 60° |
| Žiarovka súčasťou: | áno |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
LED riešenie v tvare kvapkovej žiarovky P45 ako náhrada za 25W žiarovku s...
SMD LED žiarovka s diaľkovým ovládaním funkcií stmievania a zmeny farieb...
LED riešenie v tvare kvapkovej žiarovky P45 ako náhrada za 40W žiarovku s...
LED riešenie v tvare kvapkovej žiarovky P45 ako náhrada za 50W žiarovku s...
Podobné produkty
Nástenné svietidlo GEMINI, lakovaná mosadz, objímka pre zásuvku E27, príkon...
Výkonné LED svietidlo do kúpeľne s príkonom 12 W a dĺžkou 600 mm je skvelým...
LED prisadené nástenné dekoratívne svietidlo PYRAMID s COB LED čipmi LM80.
Stmievateľné nástenné svietidlo LED má zabudovanú elektroniku, ktorá umožňuje...
Stropné alebo nástenné svietidlo SKYROS, príkon LED svetelného zdroja s...
Prisadené nástenné svietidlo PISSARO, materiál kov vo farbe matnej bielej, 2x...
Retro nástenné svietidlo ALABASTRO, biely alabaster, max. príkon 1x60W,...
Moderné nástenné svietidlo Rabalux JOHN s príkonom 12 W, svietivosťou 930...
Hnedé nástenné svietidlo AGATHA z kovu a struny, objímka pre zásuvku E14,...
Nástenné svietidlo PEGASUS, materiál kov a akryl, farba chróm a číra, príkon...
