FHO 39W/T5/865
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Prodej skončil
Možnosti doručenia
Kód: 0002779
FHO 39W/T5/865
FHO 39W/T5/865
Výprodej Prodej ukončen
  • Oproti radu T8 25% úspora energie
  • Vhodná najmä do moderných nízkoprofilových vstavaných svietidiel
  • Alternatíva k Osram Lumilux FH, Philips TL5 HE
  • Priemer trubice: max 15,75mm
  • Výborné vyobrazenie farieb (Ra85/Class 1B)
  • Priemerná životnosť 24 000 hodín
  • Pätica: G5
  • Vyžaduje elektronický predradník
Kategória: Lineárne žiarivky
EAN: 5410288027791
? Dĺžka: 850mm
? Farba svetla: Denná modrá
? Pätica: G5
? priemer: 16mm
? Príkon: 39W