SMD LED žiarovka mini Tubular 4W/220V/BA15D/3000K/350Lm/360°
Číra miniatúrna SMD LED žiarovka s bajonetovou päticou BA15D ako náhrada za 40W bežnú žiarovku.
LED riešenie v tvare tubulárnej žiarovky, ktoré nahrádza 50W žiarovku s päticou BA15D.
- Vhodné na použitie v lampičkách, digestoroch a pod.
- Teplota farby 3000K Warm White (teplá biela)
- Vysoký počet spínacích cyklov a rýchly štart
- Extra jasné všesmerové rozloženie svetla 360 °
- Prevádzkové napätie 220V-240V
- Životnosť 30 000 hodín
- Nedá sa stmievať
- Priemer 16mm
- Dĺžka 51mm
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055091409 |
| ? Dĺžka: | 51mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 40W |
| ? Farba svetla: | Teplá biela |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | B15 (Bayonet) |
| ? Prevedenie banky: | Číra |
| ? priemer: | 16mm |
| ? Príkon: | 4W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Svetelný tok: | 350lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 3000K |
| Tvar žiarovky: | Tubulárne |
| ? Uhol vyžarovania: | 360° |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
6 hodnotení
5
4
3
2
1
