SMD LED žiarovka matná Candle C37 5W/230V/E14/4000K/450Lm/200°
Náhrada LED v tvare sviečky C35 ako náhrada za 40W žiarovku s päticou E14.
LED náhrada v tvare sviečky C35, ktorá nahrádza 40W žiarovku s päticou E14.
- Vhodné pre použitie v lustroch, lampičkách, digestoroch, úzkych svietidlách...
- Vysoký počet spínacích cyklov, úspora energie a rýchly štart
- Teplota farby 4000K Cool White (studená biela)
- Vysoká životnosť 30 000 hodín
- Prevádzkové napätie 220V-240V
- Matná plastová banka
- Rozloženie svetla 200 °
- Energetická trieda G
- Priemer 37mm
- Dĺžka 100mm
- Nedá sa stmievať
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055009848 |
| ? Dĺžka: | 100 mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 40W |
| ? Farba svetla: | Studená biela |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | E14 |
| ? Prevedenie banky: | Matná |
| ? priemer: | 37 mm |
| ? Príkon: | 5W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Svetelný tok: | 450lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 4000K |
| Tvar žiarovky: | Sviečková žiarovka |
| ? Uhol vyžarovania: | 200° |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
Súvisiaci tovar
Stolná lampa ISMENE z kovu a tkaniny, biela farba, objímka pre zásuvku E14,...
Závesné svietidlo PALERMO, materiál kov+látka+čierne sklo, farba zlatobiela...
Závesné svietidlo PALERMO, materiál kov+látka+čierne sklo, farba zlatobiela...
Elegantné nástenné svietidlo do kúpeľne pre žiarovku E14 (nie je súčasťou),...
Elegantné nástenné svietidlo do kúpeľne pre žiarovku E14 (nie je súčasťou),...
Retro závesné stropné svietidlo ANNABELLA v bronzovej farbe, príkon (max....
Retro závesné stropné svietidlo ANNABELLA v bronzovej farbe, príkon (max....
Nástenné bodové svietidlo LOGAN, moderný štýl, materiál kov a sklo, farba...
Podobné produkty
LED náhrada v tvare sviečky C37 ako náhrada za 60W žiarovku s päticou E14.
LED náhrada v tvare sviečky C37 ako náhrada za 50W žiarovku s päticou E14.
Stmievateľná náhrada LED v tvare sviečky C37 ako náhrada 40W žiarovky s...
Náhrada LED v tvare sviečky C35 ako náhrada za 40W žiarovku s päticou E14.
