SMD LED žiarovka Insect repellent A60 10W/E27/230V/1700K/800Lm/270°
LED žiarovka na odpudzovanie hmyzu A60.
SMD LED Insect repellent A60 žiarovka odpudzujúca hmyz.
- Výkon 800lm je ekvivalentom za 60W klasickú žiarovku
- Prevedenie v tvare klasickej žiarovky A60
- Vysoké farebné vykreslenie CRI > 80
- Znižuje spotrebu energie
- Životnosť 30 000 hodín
- Uhol vyžarovania 270°
- Energetická trieda G
- Nedá sa stmievať
| Kategória: | LED žiarovky |
|---|---|
| EAN: | 5208055000470 |
| ? Dĺžka: | 110mm |
| ? Ekvivalentná náhrada: | 60W |
| ? Farba svetla: | Teplé oranžové svetlo |
| ? Napätie: | 220V-240V/50Hz |
| ? Pätica: | E27 |
| ? Prevedenie banky: | Matná |
| ? priemer: | 60mm |
| ? Príkon: | 10W |
| ? Stmievateľné: | nie |
| ? Svetelný tok: | 800lm |
| ? Teplota chromatickosti: | 1700K |
| Tvar žiarovky: | Klasická žiarovka |
| ? Uhol vyžarovania: | 270° |
| ? Životnosť: | 30 000 h |
Hodnotenie tovaru
Priemerné hodnotenie produktu je 5,0 z 5 hviezdičiek.
2 hodnotenia
5
4
3
2
1
