LED žiarovka Filament Classic A60 5,5W/40W/E27/2800K/470Lm/Dim
Neohodnotené Podrobnosti hodnotenia
Položka bola vypredaná…
Dostupnosť Prodej skončil
Možnosti doručenia
Kód: MM05245
Prodej ukončen
  • Príkon 3,2W
  • Náhrada za 40W žiarovku
  • Pätica E27
  • Farba svetla 2700K Home Light (žiarovková žltá)
  • Svetelný tok 470lm
  • CRI = 89
  • Stmievateľná
  • Životnosť 15 000 hodín
  • Energetická trieda A+
  • Priemer 60mm
  • Dĺžka 118mm
Kategória: LED žiarovky
EAN: 4892657052459
? Dĺžka: 118mm
? Ekvivalentná náhrada: 40W
? Farba svetla: Žiarovková žltá
? Napätie: 220V-240V/50Hz
? Pätica: E27
? Prevedenie banky: Číra
? priemer: 60mm
? Príkon: 5,5W